www.kedvezmenyesbiztositas.hu

VNT 15 turbóra vezérlése 1.6 TD

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! VNT 15 turbóra vezérlése 1.6 TD

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

ÜDVW!

Milyen alternatívákkal lehet vezérelni a VNT 15 turbót az 1.6 TD motoron??:)
    pl.mechanikusan az adagoló gázkarjával,vákuumosan,drukklabda.B)
    Esetleg van valakinek eladó drukklabda?
    Valaki tud olyan embert aki Dunaújváros környékén csinál drukklabdát erre a turbó fajtára?:unsure:
    ÜDVW

admin
    Adminisztrátor

Nyomásos labda, kipufogócsonkról való nyomással vezérelve….mechanikus TDI-ken is így vezérlik. Krézynek tuti van nyomásos labdája, és a “szomszédban” lakik…De a VNT15 elég kicsi turbó, persze ha nem teljesítmény növelés a cél akkor jó lesz talán.

admin
    Adminisztrátor

ÜDVW!
    Én nem ismerem a krezyt személyesen…
    A 110 lovas AFN is sikerül 212 KM/h sebességig vinni és kb 8 sec alatt 100km/h van GOLF 3 KOMBI (tesómé)…akkor remélem elég lesz egy 1.6 TD-nek.
    ÜDVW

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Fokapapa!

Arra ia figyelj, hogy a VNT a GT ‘butított’ változata…Tehát jóval kevesebbet tud…Vékonyabb a tengelye ,miegymás…
    Jobban jársz, ha meghagyod a vákuumlabdát és mágnesszeleppel vezérled. A mágnesszelepet pedig egy benzines olajgombával(1,6 bar-on a fehér, a szürke 0,9 bar-on kapcsol be) vezérled meg. A nyomáslabdával az a baj,hogy ott kevesebbet mozog a geometria állítószerkezet, telemegy korommal és beszorul….A negyedik GT 2052-es turbómat kell emiatt kidobni…Beragadt a geometria és nem bírta a 3,1-es turbónyomást, de szerintem összetolt egy hajtókart is a motorban….:( :S

admin
    Adminisztrátor

Kamrásra nagy WG-s turbó való….K26 méretû B) Csak legyen füst ami megforgatja….:lol:

admin
    Adminisztrátor

ÜDVW Ace!
    Nekem volt k24, kellett is 5000 pörgetnem ,hogy menjen a gépezet rendesen, cseréltem mindig a vezérmûtengely-leszorító csavarokat ,mert nyúlottak,mint a coton..pedig benne volt a tesóm spec. olaja és sosem volt színezõdés….B)
    ÜDVW Doki69!
    Örülnék egy kapcsolási rajznak,hogy mire gondolsz,mert most nem tudlak követni….
    vagy, ha van idõd és kedved az email címre elküldeni az ötletedet…
    kapuvari@citromail.hu:dry:

ÜDVW Mindenkinek

Erdei Dániel
    Felhasználó

Sziasztok! Tudna valaki segìteni , hogy a gyári vnt15 turbònál , hogy tudom azt elérni , hogy geometria fordìtva működjön ? Ne hùzásra működjön a geokar hanem tolásra. Vákumos nyomásos labdát szeretnék rá tenni a gyári helyett! 110le afn keresztmotorròl van szò! Köszönöm . Vagy egy telefonszámot valaki olyantòl aki ezt keni vágja csak pár kérdésem lenne?!

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close