www.boxergarazs.hu

vw bogár mexikó hidrótõke

Kezdőlap Fórumok Technikai segítség Motor vw bogár mexikó hidrótõke

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Segítségeteket szeretném kérni. Van egy 1996. mexikói bogaram 40e km futással. A motor indítása után a jellegzetes hang ahogy kell elmúlik, de megmarad egy csattogás, mint egy varrógép. Ez a motor hidrótõkés, de van állítócsavar a himbákon. Azt szeretném kérdezni hogyan kell állítani ezen. Ami infom még van, hogy a hang 10-15 km után megszünik. Mivel ez egy hobby autó ritkán van használva lehet, hogy ez természetes, de olyan mintha csak egy szelepnél lenne a csattogó hang. szóval kérném a segítségeteket a beállításban. 10-40w olaj van benne.

Dénes Szelezsán
    Felhasználó

Szia! Hasonló problémával küzdök mint te. Bár eltelt nyolc év, én bízom abban, hogy bogaras maradtál és esetleg a problémádra fény derült! Nekem egy 98′ december havi mexicói bogaram van. Nagyon szeretem, sokat bügykölöm és már rengeteget költöttem rá. De itt ez a csattogó, talán hidrotőke probléma, ami ha rendszeresen használom nem jön elő. Csak ha 5-7 napig nem használom… Amikor 1.5 éve megvettem, álítólag kicsrélték a hidrotőkéket de érzékeny nagyon! A másik kérdésem, termosztát nélkül kaptam az a autót. Ez normális vagy csak engem tiszteltek meg a hiányával, úgyis csak nyáron fogom használni címszóval? Remélem nem zavartam és ha tudnál segíteni akkor azt előre is köszönöm!!!!!! Szép napot! Szelezsán Dénes voltam, egy optikus Szegedről.

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
www.kedvezmenyesbiztositas.hu

TLX_125x125_web

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close