www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Vw golf 1

13 bejegyzés megtekintése - 1-13 / 13
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!
    Nagy problémám akadt. Szeretett 1-es golfom vezetékhálózata kiégett. Vettem egy ugyan ilyen autóból egy másikat. A következõt észleltem: Jobb elsõ tompított nem mûködik, fûtés motor nem mûködik, tank visszajelzõ nem mûködik és az ablaktörlõ motor nem mûködik. A csatlakozókat átnéztem, ott nem találtam hibát. Ezen kívûl minden mûködik, indul megy-jön. Jártam a VW márkaszervízben, de ott sem tudtak adni kapcsolási rajzot az autómhoz.
    Néztem már mindenhol, de sajna nem találtam. Ezúton kérlek titeket, hogy ha valakinek van
    Golf 1-es 1979 évjárat 1457 ccm3-es benzines
    járgányhoz kapcsolási rajza akkor azt kérem ossza meg velem. Elõre is köszönöm: Adrián
    E-mail címem:birosadrian@gmail.com

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW!

’83-as Golf I-esét találtam itt: http://volkswagen.msk.ru/index.php?p=vw_golf1_17
    A viring diagrams a kapcsolási rajz..
    Lehet,hogy abban már Golf II-es biztosítéktábla volt…De lehet,hogy Te is jobban járnál egy komplett Golf II-es kábelköteggel…

admin
    Adminisztrátor

Kössz a tippet.

admin
    Adminisztrátor

Helló! Nekem egy 81-es 1.3-as golfom volt! Annak is kiégett a rendszere fõleg a biztosíték tábla. Vettem másik táblát és összedugtam. Aztán ugyanazt csinálta mint a tied csak az be sem indult mert lezárta a karbit. A hiba az volt hogy nem a tábla volt rossz hanem a kötegek végén a soklábas csatik tehát a tábla ellendarabja. Vettem egy köteget mellétettem és egyesével kibogarásztam ami maradt meg összekötöttem. Minden tökéletesen mûködött: Azt ajánlom nézd át a csatlakozókat

admin
    Adminisztrátor

Megnézem õket.

admin
    Adminisztrátor

Hello,

Van egy 1980-as golf 1-esem. 1.1 motorral és arra gondoltam hogy 4sebességes váltó helyett egy 5 sebességes kellenne bele. Egy fiat seicento váltójára gondoltam ami 1.1 motorhoz van. Jó ez amire gondoltam, megvalósítható e és mûködhet e? De ha nem akkor mondjatok nekem ötleteket, léciii.

köszi elõre is

üdVW

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW GyurMaci!
    Én marhára nem értek hozzá,de szerintem csak VWáltóval tudod helyettesíteni.
    Gáz lenne,ha rá menne az olasz. Jajjj! :ohmy:

Lesznek tõlem sokkal okosabbak itt,majd megírják a frankót. 😉

Bye!
    Peter

admin
    Adminisztrátor

Hmmm… :):D Azé köszi…:D
    üdVW

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW GyurMaci!

A Golf II 1,3 benzinesek, Golf III 1,4 benzinesek, valamint a Polo 6K, 6N széria benzines váltói(1,6L alattiak!) váltóit tudod felszerelni! A váltókhoz kérd el a rudazat végén lévõ kis kapcsolóujjat is,mert nem egyezik a régivel!

admin
    Adminisztrátor

Ohhhh… Nagyon szépen köszönöm…Leköteleztél…:):D
    thx még1szer…

üdVW

admin
    Adminisztrátor

Helló !!! Tudd nekem valaki segíteni. Van egy vw golf 1-es (1979 évjáratú) fõfék munkahegerem felraktuk a kocsira, le akartuk légteleníteni és az második kör visszafele dolgozik !! Meg próbálom szétszedni és át nézem !! De ha tudd valaki robbantót rajzott azt meg köszönném !!

admin
    Adminisztrátor

Helló !! Azt szeretném megkérdezni hogy van egy vw golf 1-es (1979-es évjáratú) fõfék munkahengerem fel raktuk a kocsira és a második kör visszafele dolgozik !!! Megpróbálom szétszedni és át nézem hogy nem-e eset szét valami !! Ha valaki tudna küldeni robbantót rajzot vagy ha valaki találkozott ilyennel és megírná hogy mi volt a baj azt megköszönném !!!

Elõre is köszönöm !!!

admin
    Adminisztrátor

ÜDVW!
    Nekem is ilyen gond volt a zsír új bolti darabba.Próbálgattuk éltre kelteni hogy megfelelõen mûködjön és 1 óra szenvedés után kiszedtük és másnap vissza a boltba és vettünk egy másikat az elsõt bevizsgáltatta a bolt és kiderült hogy kifogtuk a kevés gyári hibás egyikét lehet ti is így jártatok, mi visszakaptuk a hibás árát.
    atesz

13 bejegyzés megtekintése - 1-13 / 13
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

[instagram-feed]

AABCarLogo125x125

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close