VW POLO 86 C (1,3 D)

Kezdőlap Fórumok VW Depo offline Kérdezz, felelünk! VW POLO 86 C (1,3 D)

• This topic is empty.
4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Sziasztok!
    Lassan egy hónapja vagyok büszke gazdija egy 88-as kiadású 1,3 D polonak. Eddig még ment is szépen.
    A hidegben egy párszor regglelente meglepett az akksija, mert nem igazán akart mûködni…
    Elvittem az autovillamossági szakihoz, aki megjavította a generátor ékszíjját, de azt mondta kicsi ebbe az 55 Ah-s akksi. Azt javasolta 74 Ah-s akksit tegyek bele, mert az kell …. Az lehet, de nem is fér bele…
    Szóval a kérdésem: Mekkora akksi kell egy ilyen kicsikébe! Mi az ami járatos???
    Elõre is köszi…

Üdv: Andrew

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Andrew!

Részben igaza volt a szakinak! Ugyanis a 74 Ah-ás akksinak van 600A indítóárama, míg az 55Ah-ás akksi indítóárama akár 255 Amper is lehet,ami benzines mocihoz jó ,de nem dieselhez…A Te esetedben inkább az indítóáramra figyelj!
    A másik dolog, hogy az indítómotorodat is meg kellene nézni, mert lehet bármekkora akksi a vasadban, ha gyengén forgat az indító….Esetleg jól megsül az áramfelvételben és még az akksit is lemeríti…:(

admin
    Adminisztrátor

Köszi a segítséget Doki!
    Egyelõre mûxik a gépsárkány!!! A generátor ékszíjja csúszott, de azóta töltés van rendesen.
    Van esetleg tipped, márka ill. típus kapcsán amit javasolni tudnál, mert ezeknek a boltosoknak már nem igazán hiszek, minden eladó… Ugye érted…?

Elõre is köszi!

Andrew

admin
    Adminisztrátor

ÜdVW Andrew!

Bocsi ,de nem egészen értem, hogy mire gondolsz! :blush: Légy szíves konkrétan megnevezni, hogy miben kellene segíteni!

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close