Pető Golf 4

Egy kis szünet után Pető Róbert Golf négyesével folytatjuk.

 

Mivel foglalkozol? Hogyan lettél volkswagenes?

Raktárkezelőként dolgozom egy autóipari cégnél. Az autómon kívül még az autóssportok érdekelnek, az a hobbim. Ralli, Túraautó, F1 stb… Nálam úgy alakúlt ki az imádat, hogy az előző autómat (citroen) nagyon megutáltam és mikor eladtam, kizárólag csak VW-t akartam. A tesómnak akkor már öt éve VW Borája volt és nagyon megtetszett. Így döntöttem a Golf IV mellett és a VW mellett. A következő autóm is biztos, hogy ez a márka lesz!

Mit tudsz az autó előéletéről?

2011 Januárjában vásároltam első tulajdonostól. Szép megkímélt állapotban volt mivel csak 112.000 km volt benne. Sok + extrát már én tettem bele, mint a hifi, menetfény, fóliák stb.

Mennyi ideig tartott az átalakítás/felújítás?

Mivel nem kellett restaurálni/felújítani, ezért nem volt semmi nehéz feladat.

Hobbi autó vagy napi használatban van?

Egy évben kb. 10-12.000 km-t megyek vele. Egy héten kb. háromszor használom, de inkább hétvégéken most már.

 

Mi volt a legemlékezetesebb élményed a kocsival?

A Hungaroring Golf-találkozón kiállítóként voltam jelen a géppel.

 

Korábban is építettél/restauráltál már valamilyen autót?

Igen, az egyik barátom VW Golf kettesét.

 

 

Szeretnél valakinek köszönetet mondani azért, mert segített vagy támogatott a projekt megvalósításában?

A szüleimnek és jó néhány barátnak.

Név: Pető Róbert (25)

Karosszéria:
1999 VW Golf IV Jubileum 25. Gyári élénk kék metál a színe (sajnos a kódját most nem tudom!) Elöl az első lökhárítóban méretpontos JOM DRL Led menetfény van beépítve. Hátul Hella Magic Colours füst lámpák. B-oszloptól hátrafelé SkyFol Shark fóliázott üvegek.

Motor:
1400 – A kipufogó rendszer végső darabja van cserélve egy Paragi Sport hátsó dobra. Más egyéb változtatás nincs.
 
Futómű:

 

Elöl a gyárinál kicsivel rövidebb ROC rugók vannak (kb. -2 cm), 17′ Stilauto SR300, Pirelli P7 225/45/R17

 

Beltér:

Mivel Jubileumi kiadás, így gyári kék-fekete sportülések vannak benne, egyetlen egy módosítás van, mégpedig a karbonfóliás műszerfal és ajtó betétek.

Autóhifi:
VW Navigation System MFD 2din gyári hifi-navigáció 6 lemezes CD-tárral. VW gyári hangszorók minden ajtóban.

www.kedvezmenyesbiztositas.hu

Vélemény, hozzászólás?

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .